Kaip veikia Hedrin produktai?

Hedrin efektyvumas paremtas jo aktyviaisiais komponentais: dimetikonu (Hedrin 4% tirpalas ir Hedrin Once) ir medžiaga Activdiol (Protect & Go). Visos formulės yra patentuotos ir klinikiniais tyrimais įrodytas jų efektyvumas, naikinant galvos utėles. Preparatas veikia netgi tas utėles, kurios yra įgavusios atsparumą tradicinėms pesticidinėmis priemonėms. Hedrin produktuose nėra tirpiklių, kuriems yra jautrūs astma sergantys žmonės.

Hedrin 4% tirpalas
Hedrin Once Spray gelis
Hedrin All in One šampūnas

Hedrin Girl cutout.jpg

Preparato naudojimo instrukcija:

1 ŽINGSNIS:

Svarbiausia, kad priemonė būtų naudojama tik tuomet, jei galvoje tikrai yra rasta utėlių. Jeigu jums tik atrodo, kad jų turite, preparato nenaudokite, kol nebūsite visiškai įsitikinę.

Jeigu norite greito efekto, išbandykite Hedrin Once Spray. Kliniškai įrodyta, kad šis preparatas įveikia tiek gyvas utėles, tiek jų kiaušinėlius vos per 15 minučių. Juo galima labai greitai padengti visus galvos plaukus.

Jeigu jums svarbiausias faktorius yra ekonomiškumas, lygiai taip pat sėkmingai galite naudoti priemonę Hedrin 4% .

2 ŽINGSNIS:

Hedrin priemones naudokite tiksliai pagal instrukcijoje nurodytus žingsnius. Stenkitės, kad būtų padengtas visas plaukų ilgis. Kai baigsite, priemonę, įtrintą į plaukus, palikite instrukcijoje nurodytą laiką. Stenkitės, kad jos nepatektų į akis ar ant veido. Laikykitės atokiau nuo atviros ugnies ar kitų ugnies šaltinių.
Kai kuriuos Hedrin produktus po 7 dienų reikia pakartotinai užtepti ant plaukų. Norint pasiekti gerų rezultatų, itin svarbu laikytis šio instrukcijos reikalavimo.

ST-Hedrin-Block-ProtectAndGo.jpg
ST-Hedrin-Product-Block-Protect.png

Hedrin Protect & Go

Atsikračius utėlių, siūlome keletą žingsnių, kurie apsaugos jūsų vaiką nuo užsikrėtimo ateityje.

Prevencija svarbiausia
Prevencija visuomet yra geriau nei jau egzistuojančios problemos sprendimas. Dėl to mes sukūrėme specialų produktą Hedrin Protect & Go. Naudodami jį bent du kartus per savaitę, galite apsaugoti savo vaikus nuo užsikrėtimo galvos utėlėmis. Šis preparatas veikia, sutrikdydamas galvos utėlių gyvenimo ciklą, taip sustabdydamas jų dauginimąsi ir migraciją. Priemonė ypač naudinga tuomet, kai aplinkoje utėlės yra gausiai paplitusios. Apelsinų ir mangų kvapo purškiklis puikiai tinka ir tais laikotarpiais, kuomet padidėja rizika užsikrėsti utėlėmis, pavyzdžiui, pradedant lankyti mokyklą, vykstant į draugų vakarėlį su nakvyne ar vaikų stovyklą.

Kasdienė galvos apžiūra
Labai svarbu galvos utėles pastebėti laiku ir užkirsti joms kelią. Net ir apsigyvenusios galvoje, utėlės ne visuomet iš karto sukelia niežėjimą. Gali prireikti ir mėnesio iki šio simptomo pasireiškimo. Taigi, išsiugdykite įprotį kasdien atidžiai apžiūrėti savo vaikų plaukus. Užtruksite vos kelias minutes. Tai turėtų tapti tokiu pat ritualu kaip dantų valymas ar plaukų šukavimas.

Daugiau informacijos apie Hedrin Protect & Go